MÖBLER / Skåp & hyllor / Schatull på beställning 12144017
nr 1214 4017
Schatull på beställning
1800-tal, mahogny, Lock med spegel. Längd: 49, djup: 32 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:04:05
29/10 16:10:57